Úvod » O NÁS

O NÁS 

Již mnoho let můžete využít v Brně-Bohunicích autoservis  Auto Pohanka. U nás se postaráme o kompletní péči pro Váš automobil.

 

Provádíme veškeré servisní služby, jako jsou například:

  • Autoservis
  • Pneuservis
  • Servis a plnění klimatizací profesionální plnící stanicí
  • Kompletní příprava vozidel na STK + ME
  • Laserová geometrie kol prováděná profesionálním měřícím zařízením KOCH 

 

Největší prioritou, kterou oceňují naši stálí i noví zákazníci, je precizně a kvalitně  odvedená práce, díky které se k nám rádi vracejí. Přijeďte se i Vy přesvědčit o tom, že i v dnešní době existuje poctivý autoservis.

 

Vadí Vám, když se při opravách Vašeho vozu pouze vyměňuje díl kus za kus bez většího rozmyslu a často zbytečně? Pokud ano, u Nás jste na správné adrese. Jako jeden z mála autoservisů neřešíme opravy jen výměnou dílů, ale naopak se snažíme individuálně přistupovat ke každé závadě a snížit tak konečné náklady na opravu automobilu.

 

 auto-klimatizace / auto-klimatizace servis a doplněníAutomobily, jejich opravy a vylepšení - to pro nás není jen práce, ale především celoživotní vášeň, hobby, zábava, bez ohledu na velikost, značku, sílu motoru apod. A právě v tomto duchu bude o Váš automobil kompletně postaráno.

 

Využijte proto servis Auto Pohanka, ve kterém nebudete pouhým zákazníkem v pořadí!

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Autoservis Auto Pohanka, Brno Bohunice

 

Automobily mají přinášet především radost, ne starosti! Zastavte se v našem autoservisu Auto Pohanka a starosti s vaším vozem, které se zdají být velké, zmizí rychleji, než si umíte představit.

 

 

Kontakty

Autoservis Auto Pohanka

Adresa:
Dlouhá 741/2, 625 00 Brno

Email:
info@autopohanka.cz

Mobil:
+420 606 244 444

Pevná linka:
 +420 547 219 350

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00