Úvod » SLUŽBY

SLUŽBY 

Autoservis

21. 5. 2016

autoservis brno bohunice opravaJiž mnoho let se staráme o Vaše automobily. Poskytujeme veškeré služby, jako je servis, výměna pneumatik, plnění klimatizací, příprava vozidel na STK + emise, geometrie kol. Jako jeden z mála servisů neřešíme jen výměnu dílů kus za kus, ale naopak se snažíme individuálně přistupovat ke každé závadě.

číst dál...

Pneuservis

23. 5. 2016

Kromě splnění základních požadavků z pohledu zákona má pravidelná odborná péče o pneumatiky vašeho vozu ještě další pozitivní důsledky. Zabezpečí vyšší komfort vaší jízdy a především zvýší bezpečnost provozu vašeho vozu.

číst dál...

Servis a plnění klimatizací

23. 5. 2016

Klimatizace je čím dále tím více základní součástí vybavení vozu. Servis a plnění klimatizací se vyplatí jednak z důvodu zamezení mechanického poškození klimatizace v případě, že by z vašeho klimatizačního systému unikla chladící kapalina. Dalším zásadním důvodem pro servis klimatizace je zdravotní riziko. Dýchejte ve svém voze kvalitní vzduch!

číst dál...

Geometrie

23. 5. 2016

Kontrola a seřízení geometrie kol spočívá v nastavení úhlů jednotlivých částí zavěšení kol tak, aby byly v souladu s hodnotami stanovenými výrobcem vozidla. Dalším zásadním prvkem geometrie je kontrola opotřebení pneumatik.

číst dál...

STK + Emise

23. 5. 2016

Na vašem vozidle zajistíme pravidelné zákoném předepsané kontroly technické způsobilosti vozidla pro nejrůznější kategorie vozidel. Na obě zákonem stanovené prohlídky vaše vozidlo důkladně připravíme.

číst dál...

Karosářské práce

23. 5. 2016

Zabezpečujeme kompletní karosářské práce pro  automobily. Věnujeme se jak drobným (kosmetickým) vadám, tak i rozsáhlým poškozením. Cílem oprav je vrátit vozidlo zpátky do původního stavu – bez ohledu na rozsah poškození nebo koroze.

číst dál...

Lakování

23. 5. 2016

Zajišťujeme lakování nových i opravovaných částí karosérií – postaráme se, aby nové lakování vypadalo stejně dobře jako originál.

číst dál...

Tónování autoskel

13. 12. 2018

Nabízíme tónování autoskel, ke kterému používáme pouze kvalitní fólie značky INFRASOL, které mají homologaci Ministerstva dopravy ČR. Díky této homologaci můžeme fólie nalepit i na přední stahovací okna u řidiče a spolujezdce. Tyto revoluční fólie zadržují 99% škodlivého UV-A záření a v horkých letních měsících neporpustí do Vašeho vozu až 40% tepla.

číst dál...

Pokud Vás zaujaly výše uvedené služby, neváhejte a připojte se k dlouhé řadě spokojených zákazníků!

 

 

Kontakty

Autoservis Auto Pohanka

Adresa:
Dlouhá 741/2, 625 00 Brno

Email:
info@autopohanka.cz

Mobil:
+420 606 244 444

Pevná linka:
 +420 547 219 350

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00